Nábytek s příběhem

Náš nábytek nevzniká jen tak,
ale je souhrou funkčnosti a designu

Od nápadu k realizaci

Naše kolekce nevznikají náhodou

Návrh kolekce prochází procesem, který v sobě skrývá nejen funkční podstatu výrobku, ale i dokonale sladěné křivky. Každá je jako obrys tváře. Jejich souhra přináší výraz. Nechtěli jsme vytvořit jen další nábytek do ložnice, ale jedinečné místo, které budete prožívat každý den, každou noc.

Hledání výrazu

Skicování je hledání výrazu, podstaty produktu. Návrh kolekce prochází mnoha změnami, než dojde k finálnímu rozhodnutí, jak bude vypadat.

Skicování

Ze změti křivek, tvarů a objemů vzniká mnoho variant. Je to proces, kde proporce vytváří dojem, kde jednoduchost umocňuje detail, kde každý tah posouvá myšlenku novým směrem.

Propojení kolekce

Ložnice není jen samotná postel, ale i další prvky, které musí fungovat jako celek. Kromě postele je potřeba navrhnout také jednotlivé doplňky.

Zmenšený model

Model pomáhá hlouběji rozvíjet celkové vyjádření konceptu. Již v raných fázích vývoje umožňuje předejít zásadním konstrukčním nebo proporčním chybám. Je to ta část vývoje, která propojuje digitální navrhování a skutečný prostor.

Propojení kresebných skic s prostorovým modelem vytváří ideální podmínky pro ověření základních tvůrčích myšlenek tak, aby se daly následně rozvíjet ve 3D aplikaci až k finálnímu produktu.

Virtuální 3D prototyp

Jedním z komunikačních nástrojů mezi autorem a konstruktérem je 3D aplikace. Ta umožňuje designérovi předat jeho návrhy do výroby v takové kvalitě, že je konstruktér schopen následně zpracovat data pro výrobu v téměř nezměněné podobě.

Moderní technologie & ruční práce

Naše výrobky jsou výsledkem spolupráce produktového designéra s odbornými technology. Výroba je kombinací moderních CNC obráběcích center a ručních úkonů. Každý kus pečlivě prochází lidskýma rukama, nejen při výběru materiálu, ale i při dokončování. Ruce odhalí i ty nejmenší nedostatky při broušení. Konečná povrchová úprava je prováděna ručním nanášením přírodních olejů.